KINGSTON DIMM DDR4 32GB 3200MHz KF432C16BB32 Fury Beast Black
Šifra: MEM02055
ID: 3184958
Na stanju
Besplatna dostava
  • Proizvod iz grupe: Memorije
  • Proizvođač: KINGSTON
20.990 rsd
*Rok isporuke je od 3 do 5 radnih dana
  • Karakteristike
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Latencija:
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Serija:
    • Fury Beast Black
    • Kapacitet:
    • 32GB
    • Tip memorije:
    • DDR4
    • Voltaža:
    • 1.35V
    • Broj pinova:
    • 288
    • Vrsta:
    • DIMM
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
Ocena:
Unesite kod sa slike
DEKLARACIJA
  • Naziv artikla